آکواریوم عمومی

KINGSIGN ACRYLIC H.K. سرمایه گذاری سرمایه Kingsign International (چین) در شانگهای چین ، در زمینه طراحی ، ساخت و فروش ورق اکریلیک ضخیم ، تبلیغات ورق اکریلیک ، لوله اکریلیک ، میله های اکریلیک. با بیش از 20 سال فعالیت و مطالعه ، به طور مستقل چسب های اکریلیک ایجاد شد که برای چسباندن صفحات ، صفحات فوق ضخیم و نگهداری استفاده می شد ، بنابراین آکواریوم عمومی و دیگران را به سطح جدیدی می برد.

آکواریوم عمومی محصولات اصلی ما است ، عمدتا شامل پنجره آکواریوم ، مخزن آکواریوم ، چشم انداز آکواریوم ، آنها موارد ضروری گشت و گذار برای آکواریوم هستند. این آکواریوم عمومی با اشکال و اندازه های مختلف ، قالب آهن سفارشی با قالب گیری درجه حرارت بالا در فر کاملاً خودکار است. مواد اولیه 100٪ بکر Mitsubishi MMA است ، ریخته گری تولید شده توسط پیشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات تولید پلیمر اکریلیک در جهان. کیفیت اکریلیک Kingsign بهترین در جهان است.

ما خدمات نصب بین المللی آکواریوم را ارائه می دهیم ، مهم نیست که پروژه شما کجاست ، ما می توانیم کارگران را برای نصب در محل ترتیب دهیم. برای ایمنی و پس از فروش ، ما گزارش تجزیه و تحلیل عناصر نامحدود را برای تایید ضخامت ایمن آکواریوم عمومی ارائه می دهیم. از طراحی تا دوره پس از فروش ، مهندس ما مشکلات فنی را ارائه می دهد و مشکل پس از فروش به بخش خاصی بازخورد می دهد و در اولین بار پاسخ می دهد.
آکواریوم عمومی را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو آکواریوم عمومی در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.