اگر سؤالی دارید، لطفاً از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت. ما مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم.

  • خدمات پس از فروش
  • لجستیک
  • حساب پرداخت
  • پیشنهاد و شکایات

âتضمین کیفیت

از خرید محصولات باکیفیت ما بسیار متشکریم. «تخصیص به مشتریان خدمات» هدف خدمات ما است و ما قول می دهیم که بهترین کیفیت، کارآمدترین و کم مصرف ترین خدمات پس از فروش را به همه خدمات ارائه دهیم. مشتریانی که به منظور تضمین حقوق و منافع مشتریان با ما همکاری می کنند. ما تضمین می کنیم که همه محصولات از تولید اصلی Kingsign Acrylic هستند، ما ضمانت کیفیت و پشتیبانی فنی رایگان آنلاین را ارائه می دهیم.
âضمانتنامه
ما بخش پس از فروش را راه اندازی کردیم که مسئولیت خدمات پس از فروش، مشاور فناوری و غیره را بر عهده دارد. ما تضمین می کنیم که مهندس ما می تواند انواع خدمات فنی را در هر زمان به مشتریان ارائه دهد. ما مشکلات فنی را حل می کنیم و به مشتریان کمک می کنیم تا محصول اکریلیک Kingsign را از طریق تلفن، ایمیل و انواع روش های خدمات ممکن استفاده کنند. کادر فنی ما بازخوردهای بعدی را به موقع ارائه می دهد.
âخدمات پس از فروش
در طول دوره استفاده، شرکت باید از عملکرد مناسب محصول اطمینان حاصل کند و در 24 ساعت پس از دریافت نیاز تعمیر و نگهداری از کاربر، پاسخ دهد.


اطلاعات تماس خدمات پس از فروش ما به شرح زیر است

پست الکترونیک:info@shkingsign.com

تلفن:+86-021-59570209

سیار:15921208762-86+(24 ساعت)

âروش تحویل

1. تحویل سریع
2. تحویل هوایی
3. حمل و نقل دریایی
4. ناوگان Kingsign Logistics
مشتریان عزیز از اینکه از وب سایت ما بازدید طولانی دارید بسیار سپاسگزاریم، به محصولات ما اعتماد کنید. برای مشتریان خارج از منطقه شانگهای، ما سه روش اول حمل و نقل را برای تحویل کالای خریداری شده شما اتخاذ می کنیم.
âزمان تحویل
1. پس از یک سفارش موفقیت آمیز، از طریق تلفن یا ایمیل به شما اطلاع می دهد که تجارت چگونه زمان ورود مورد انتظار است.
2. زمان تحویل ما بر اساس پرداخت به موقع زمان محاسبه شده شما است، برای اینکه شما محصولات خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید، لطفاً پرداخت ها را به موقع انجام دهید.
3. تحویل به موقع، لطفا آدرس جزئیات دقیق و اطلاعات تماس معتبر را در سفارش بگذارید.
4. محموله های بزرگ هر روز، ما در اسرع وقت پس از سفارش کالا از طریق انبارها، تدارکات یا به طور معمول نیاز به تحویل 10-15 روز (بسته به محل شما) را به محل تعیین شده شما تحویل می دهیم.

به همه مشتریان، بدینوسیله گواهی می‌دهیم که از جزئیات بانکی پیروی می‌کنند. سایر حساب ها به هر شکل و تحت هر شرایطی بدون تایید ما نامعتبر هستند.
اطلاعات حواله بانکی،
نام بانک: بانک چین شانگهای شعبه Jiading زیرشاخه Anting دفتر
آدرس بانک: Moyu Road 42, Anting, Shanghai P.R.China
کد سوئیفت: BKCHCNBJ300
ذینفع: Shanghai Kingsign International Trade Co.,Ltd
آدرس ذینفع: اتاق 613، پلاک 28 جاده مویو، شهر آنتینگ، منطقه جیادینگ، شانگهای، چین
شماره تهویه مطبوع: 442975412973 (دلار آمریکا)
437780159697 (EUR)

 

در عین حال، kingsign بدینوسیله گواهی می‌دهد که شرکت بین‌المللی کینگ‌پین (چین)، شرکت محدود، شرکت اصلی تجارت بین‌المللی شانگهای کینگ‌ساین، با مسئولیت محدود، شرکت تجارت بین‌المللی شاه‌سایت شانگهای، شرکت بین‌المللی (چین) را منصوب کرده است. محدود به عنوان یک شرکت مجاز برای دریافت کلیه حواله های بین المللی.

اطلاعات حواله بانکی،
نام بانک: hsbc
آدرس بانک: 1âQueenâs Road Central، هنگ کنگ
کد بانک 004¼¼
کد سوئیفت: HSBCHKHHHKH
ذینفع: Kingpin International (China) Co., Limited
آدرس ذینفع: اتاق 2105، مرکز ترند، خیابان Cheung Lee 29-31، چای وان، هنگ کنگ
شماره تهویه مطبوع: 801265539838

مشتری عزیز،
به مرکز شکایات Kingsign خوش آمدید.
این که آیا شما توزیع کننده، مشتری، شرکا یا کار ما هستید، می توانید مشکلات موجود در روند شکایت همکاری را در اینجا دنبال کنید، ما شما را دنبال خواهیم کرد تا اطلاعات تماس را در یک روز کاری با شما ارائه دهیم.
تماس: خانم جنی
پست الکترونیک:jenny@shkingsign.com
ویچت: جنی تانگ
همچنین می توانید با تلفن شکایت ما تماس بگیرید و مستقیماً با ما تماس بگیرید!
تلفن:+61-415999843