لوله اکریلیک

KINGSIGN ACRYLIC یک تولید کننده و تامین کننده لوله های اکریلیک در شانگهای چین است که توسط Kingsign International (China) Limited سرمایه گذاری شده است و روی طراحی ، فروش فروش ورق اکریلیک ضخیم ، ورق اکریلیک تبلیغاتی ، لوله اکریلیک ، میله اکریلیک کار می کند.
لوله اکریلیک اکسترود شده ، محدوده قطر خارجی 5-400 میلی متر با هر طول است. محدوده قطر بیرونی لوله های اکریلیک ریخته گری 50-1500 میلی متر ، طول سفارشی کمتر از 3 متر ، ضخامت می تواند تا 110 میلی متر باشد. ما از نظر اندازه ، سطح ، رنگ ، انعطاف پذیر هستیم ، برای سفارش خوش آمدید.
Kingsign لوله های اکریلیک با کیفیت بالا برای محفظه اکسیژن هیپرباریک تولید می کند ، بسیار شفاف و بدون ناخالصی است. و با ظرفیت تولید زیاد ، مشتری به ما از زمان تحویل سریع و کیفیت خوب قدردانی می کند. مشتریان اصلی ما از برزیل ، لهستان ، پرو ، ترکیه ، کره جنوبی ، آفریقای جنوبی ، هند و غیره هستند.
لوله اکریلیک را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو لوله اکریلیک در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.