مخزن آکواریوم

KINGSIGN ACRYLIC یک تولید کننده و تامین کننده مخازن آکواریوم در شانگهای چین است که توسط Kingsign International (China) Limited سرمایه گذاری شده است و روی طراحی ، تولید فروش ورق اکریلیک ضخیم ، ورق اکریلیک تبلیغاتی ، لوله اکریلیک ، میله اکریلیک کار می کند. بیش از 20 سال متعهد به طراحی ، ساخت ، فروش ورق اکریلیک ضخیم ، ما به طور مستقل چسب های اکریلیک را که برای چسباندن صفحات ، صفحات فوق ضخیم و نگهداری استفاده می شد ، توسعه دادیم ، دارای یکی از بزرگترین اندازه بلوک های اکریلیک یکپارچه (بدون پیوند) ، â € ™ 11500mm x 3000mm و 8100 37 3700mmâ €.
مخازن آکواریوم به دلیل عملکرد عالی اکریلیک بیشتر ورق اکریلیک را به عنوان مواد انتخاب می کنند. ما مخزن اکریلیک ، استوانه اکریلیک و مخازن اکریلیک با شکل غیر طبیعی تولید می کنیم. مواد مخزن اکریلیک آکواریوم ما با استاندارد RoHS مطابقت دارد و آزمون استاندارد FAD ایالات متحده را گذرانده است. سطح مخزن آکواریوم جامد و براق است ، با 93٪ عبور نور ، مشابه کریستال.
مخزن آکواریوم از چسب های اکریلیک که ما به طور مستقل برای چسباندن صفحه و دستگاه به شکل سفارشی و هر اندازه با اجاق گاز اتوماتیک با اندازه بزرگ و ماشینکاری پنج محور استفاده می کنیم ، استفاده می کند. ما می توانیم هر اندازه و هر شکل مخازن آکواریوم را به دلیل توانایی تولید قوی و تجهیزات پیشرفته خود انجام دهیم.
مخزن آکواریوم را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو مخزن آکواریوم در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.