میله اکریلیک

KINGSIGN ACRYLIC یک تولید کننده و تامین کننده میله های اکریلیک در شانگهای چین است که توسط Kignsign International (China) Limited سرمایه گذاری شده است و روی طراحی ، فروش فروش ورق اکریلیک ضخیم ، ورق اکریلیک تبلیغاتی ، لوله اکریلیک ، میله اکریلیک کار می کند. ما هر دو میله اکریلیک اکسترود شده و میله های اکریلیک تولید شده را ارائه می دهیم ، اگر مشکلی دارید ، از پرسش برای ما خوش آمدید.
میله اکریلیک به دلیل ظاهر زیبا عمدتا برای تبلیغات ، صنایع دستی ، روشنایی ، دکوراسیون استفاده می شود. انواع مختلف میله های اکریلیک با قطر متفاوت. مانند میله اکریلیک گرد می تواند تا 400 میلی متر OD ، اما میله اکریلیک چرخش حداکثر 50 میلی متر قطر دارد. ما سرویس OEM را برای افزودن الزامات در اندازه ها و الزامات ماشینکاری اضافی می پذیریم.
میله اکریلیک Kingsign دارای بازار وسیعی در جهان جهانی مانند انگلستان ، ایالات متحده ، بسیاری از کشورهای خاورمیانه ، ترکیه ، کره جنوبی ، استرالیا ، اکوادور و غیره است.
میله اکریلیک را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو میله اکریلیک در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.