آکواریوم

KINGSIGN ACRYLIC یک تولید کننده و تامین کننده آکواریوم در شانگهای چین است که توسط Kignsign International (China) Limited سرمایه گذاری کرده است و در زمینه طراحی ، تولید و فروش محصولات آکواریوم اکریلیک فعالیت می کند. Kingsign با 33000 متر مربع تولید و مساحت اداری ، بیش از 20 سال در شرکتی مشغول است که در زمینه آکواریوم ، استخر و مهندسی منظر فعالیت می کند.
Kingsign آکواریوم های اکریلیک با صفحات تخت ، تشکیل و خم شدن پانل های منحنی ، اتصال ، بازپخت و محلی و همچنین نصب بین المللی را ارائه می دهد. ما به طور مستقل چسب های اکریلیک را توسعه دادیم ، که می تواند ورق اکریلیک را در صفحه تخت اکریلیک ، تونل ، مخزن بهتر پیوند دهد ، اکریلیک شکل نهایی محکم تر و شفاف تر از چسب های دیگر است ، آکواریوم اکریلیک kingsign را در درجه جدیدی قرار می دهد.
تا کنون ، Kingsign تمرین می کند "همه چیز ممکن است" ، رسیدن به سطح بالای ظرفیت تولید ، کیفیت ، زمان تحویل. آکواریوم اکریلیک Kingsign در بسیاری از کشورها ، برزیل ، ایالات متحده ، بریتانیا ، استرالیا و امارات متحده عربی و غیره ، پروژه های زیادی را ایجاد می کند. با توجه به کیفیت بالا و خدمات حرفه ای ، ما شهرت بسیاری از مشتریان را دریافت کردیم و تاکنون هیچ شکایتی نداشته ایم.
آکواریوم را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو آکواریوم در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.