ورق اکریلیک

KINGSIGN ACRYLIC سرمایه گذاری H.K Kingsign International (چین) در شانگهای است که عمدتا به طراحی ، ساخت ، فروش پانل اکریلیک ضخیم ، ورق اکریلیک ، لوله اکریلیک ، میله اکریلیک در چین متعهد است. ما در ابتدا خطوط تولید اکسترود شده و ریخته گری را ایجاد کرده و سپس بر روی طراحی محصولات جدید کار می کنیم. در حال حاضر ، انواع زیر ورق اکریلیک را داریم.
ورق اکریلیک شفاف ، ورق اکریلیک رنگی ، ورق اکریلیک آینه ای ، ورق اکریلیک مات
ورق اکریلیک وان حمام ، ورق اکریلیک ضد نور ، ورق اکریلیک ضد خش ، ورق اکریلیک ضد استاتیک
ورق اکریلیک نسوز ، ورق اکریلیک پخش کننده ، ورق اکریلیک LGP ،
ورق اکریلیک براق ، ورق اکریلیک مرمر و طرح ، ورق اکریلیک مروارید
با وجود محصولات ورق اکریلیک بسیار وسیع ، ما استاندارد تولید و آزمایش هر محصول را مشخص کردیم ، تولید ، آزمایش ، پس از فروش را با یک حلقه فضیلت برای کار انجام دادیم. در همین حال ، ما همچنین برای سهولت مشتری به گزارش تست تخصصی دست یافتیم. حتی شما نمی توانید از ما دیدن کنید ، ما می توانیم محصولات با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم.
ورق اکریلیک را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو ورق اکریلیک در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.