گنبد اکریلیک

گنبد اکریلیک

گنبد آکریلیک یکی از مهمترین مکانهای دیدنی آکواریوم است. به دلیل شکل منحصر به فرد و شفافیت فوق العاده بالا ، می تواند احساس قدم زدن در دنیای زیر آب را در افراد ایجاد کند و به افراد اجازه می دهد با ماهی های موجود در آب ترکیب شوند. این احساسی بسیار شگفت انگیز و عجیب است. Kingsign ورق های اکریلیک با شفافیت بسیار بالا تولید می کند. ورق های اکریلیک در قالب کاملاً خودکار از طریق قالب آهنی سفارشی برای قالب گیری در دمای بالا قرار می گیرند. صرف نظر از هر اندازه ، رادیان و ضخامت ، ما می توانیم تولید را سفارشی کنیم ، از طریق نرم افزار تجزیه و تحلیل اجزای محدود آزمایش و تجزیه و تحلیل کنیم و مطمئن ترین و ایمن ترین گزارش توصیه ضخامت را به مشتریان ارائه دهیم. تولید Kingsign را تولید هوشمند نیز می نامند.

جزئیات محصول

گنبد اکریلیک


1. چرا گنبد اکریلیک Kingsign است؟

کارخانه Kingsign بیش از 20 سال است که روی ورق بلوک اکریلیک ضخیم کار می کند. ما پیشرفته ترین تجهیزات تولید و پردازش را داریم و یک تیم مهندسی و فنی داریم که در خارج از کشور تحصیل کرده و آموزش دیده است و یک تیم فروش با کیفیت بالا که به طور حرفه ای آموزش دیده است. در حال حاضر ، ما می توانیم با اطمینان به همه مشتریان خود بگوییم ، ورق های اکریلیک بلوک Kingsign و محصولات اکریلیک پردازش شده بهترین کیفیت در چین است.

 30 سال ضمانت زرد شدن

 فناوری پیوند شیمیایی فوق العاده بالا ، 100 guarantee تضمین می کند که هیچ حباب یا ترک در محل اتصال وجود ندارد.

 ما می توانیم اکریلیک را به هر شکل با فر 9000*3400*3500 میلی متر بازپرداخت کنیم. فقط شما جرات طراحی دارید ، ما فقط توانایی ساخت آن را داریم.

 سرویس یک مرحله ای. ما خدمات سه ماژول را ارائه می دهیم: طراحی manufacturing تولید اکریلیک (ورق/تونل اکریلیک/گنبد/شکل خاص) installation نصب. ما مهندس حرفه ای داریم تا مشکلات شما را در هر زمان حل کند. برای انتخاب ما ، برای انتخاب شریک کارآمد و قابل اعتماد.

 زمان تحویل سریع ، و پاسخگویی به هر مشتری در عرض 24 ساعت ، و در تمام طول سال بدون هیچ روز استراحت.


2. مشخصات گنبد اکریلیک

Kingsign تولید سفارشی انواع گنبد اکریلیک. صرفنظر از قطر ، طول ، ضخامت و یا هر طرح خاص ، kingsign می تواند 100٪ تولید را مطابق نقشه شما کپی کند.


3. تولید و ویژگی گنبد اکریلیک

گنبدهای اکریلیک ما توسط 100٪ مواد اولیه Mitsubishi MMA تولید می شود و به هر شکل گنبدی ماشین می کند ، می تواند فشار زیادی را تحمل کند و 93٪ شفافیت را تحمل می کند. در همین حال ، ما می توانیم نکات زیر را برای محصولات شما ارائه دهیم:


گارانتی Kingsign:

100 gin باکره از مواد جدید Mitsubishi MMA

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و 30 سال ضمانت در برابر زرد شدن


فناوری Kingsign:

1. هر شکل و اندازه تولید سفارشی با قالب آهن اتوماتیک اندازه سفارشی ما.

2. گنبد اکریلیک با استفاده از فرآیند پخت جهت کاهش یا از بین بردن استرس ساخت تولید می شود.


خدمات Kingsign:

برای پروژه های بسیار بزرگ ، ظرفیت بزرگ آب یا بزرگ ، kingsign گزارش های ارزیابی تجزیه و تحلیل اجزای محدود را برای تأیید ضخامت گنبد اکریلیک ایمنی ارائه می دهد.ما همچنین نقاشی های حرفه ای را برای مشتریان قبل از نقل قول و قبل از ثبت سفارش ارائه می دهیم.


4. تحویل و جزئیات محصول

زمان تحویل: 10-25 روز

بسته بندی: فیلم PE با نام تجاری Kingsign در دو طرف گنبدهای اکریلیک ، بسته بندی شده با پالت/قاب های آهنی.

فرآیند: گنبد آکواریوم یک سطح طولانی سطح و صاف کردن لبه.


5. حمل و نقل

اندازه معمولی می تواند ظرف های 20 فوت یا 40 فوت را حمل کند.

گنبدهای اکریلیک بسیار بزرگ باید با ظروف OT یا FR حمل شوند.


6. نصب

تیم Kingsign خدمات نصب یا آموزش نصب آنلاین یا سند راهنمای نصب را ارائه می دهد.

1. کار ضد آب

2. شیشه سیلیکون

3. در محل کار پیوند شیمیایی.
تگ های داغ: گنبد اکریلیک ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، خرید ، کارخانه ، سفارشی ، در انبار ، عمده ، مارک ها ، چین ، ساخت چین ، ارزان ، تخفیف ، قیمت پایین ، قیمت ، لیست قیمت ، نقل قول ، CE ، FDA ، SGS ، مد ، جدیدترین ، با کیفیت ، پیشرفته ، با دوام ، نگهداری آسان ، آخرین فروش ، 30 سال گارانتی ، درجه یک ، فانتزی

ارسال استعلام

محصولات مرتبط