پنجره های استخر

Kingsign Acrylic H.K. سرمایه گذاری سرمایه ای Kingsign International (چین) در شانگهای چین ، مواد اکریلیک عمدتا راه اندازی کرد ، محصولات اصلی عبارتند از ورق اکریلیک با کیفیت بالا ، لوله ، میله ، طراحی پنجره استخر شنا اکریلیک فوق العاده ، مخزن ماهی آکواریوم ، تونل اکریلیک فوق العاده بزرگ تامین و نصب برد ؛ طراحی ، ساخت و نصب برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ مواد اکریلیک.
پنجره های استخر از نظر شکل و اندازه محدود نمی شوند ، می توانند دیوار جانبی ، قسمتهای پنجره پایین یا کل طرفین باشند ، که از هرگونه پیوند شکلی برای ساخت قاب استخر پشتیبانی می کند. KINGSIGN دارای کمتر از 1 mon مونومر باقیمانده محتوی است که ناشی از فرآیند پخت مواد اولیه ما (MMA) است. مونومر باقیمانده در سطوح بالاتر می تواند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی رنگ صفحه را در اشعه ماوراء بنفش (UV) تغییر رنگ دهد.
ما یکی از اندازه های بلوک اکریلیک ریخته گری (بدون پیوند) جهانی داریم --- ™ € 11500mm x 3000mm و 8100 x 3700mmâ €. شکل و اندازه پنجره های استخر توسط Kingsign توسط اجاق گاز اتوماتیک با اندازه بزرگ و ماشینکاری پنج محور تولید می شود. پانل اکریلیک ضخیم ما آزمون SGS را در استاندارد FDA ایالات متحده گذرانده است. در طراحی پنجره های استخر ، ما گزارش تجزیه و تحلیل عناصر نامحدود را برای تایید ضخامت ایمنی پنجره های استخر ارائه می دهیم.
پنجره های استخر را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو پنجره های استخر در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.