تبلیغات اکریلیک

KINGSIGN ACRYLIC تولید کننده و عرضه کننده محصولات آکریلیک تبلیغاتی در شانگهای چین است که توسط Kingsign International (China) Limited سرمایه گذاری شده است و روی طراحی ، ساخت ، فروش محصولات آکواریوم آکریلیک کار می کند. تمام اکریلیک های تبلیغاتی Kingsign توسط مواد 100٪ خالص Mitsubishi MMA تولید می شوند.
اکریلیک تبلیغاتی نام تمام ورق ها ، لوله ها ، میله های اکریلیک است که بیشتر در زمینه های تبلیغاتی استفاده می شود ، اما تبلیغات تنها برنامه کاربردی نیست. در اینجا ، جامع ترین دسته محصولات اکریلیک را خواهید یافت. در ورق اکریلیک ، ورق اکریلیک تبلیغاتی ، لوله اکریلیک ، میله اکریلیک را با توجه به کاربرد ، شکل و سطح مختلف به زیر کلاسهای مفصل تقسیم می کنیم.
Kingsign ریشه در تبلیغات آکریلیک دارد که بیش از 17 سال با مدارک SGS ، ISO ، FDA ، CE و غیره ارائه شده است. زمان برای هر دو ما طلا است ، بنابراین ما کار تیمی حرفه ای داریم و خط تولید می تواند در کوتاه مدت کیفیت خوبی را ایجاد کند. کیفیت زندگی kingsign به عنوان اصل تولید است ، ما از مواد اولیه 100٪ بکر Mitsubishi استفاده می کنیم. در مورد خدمات پس از فروش ، در عرض 2 ساعت پاسخ دهید ، خدمات با 24 ساعت.
تبلیغات اکریلیک را از کارخانه ما به نام Kingsign Acrylic بخرید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو تبلیغات اکریلیک در چین است. محصولات ما مارک های خاص خود را دارد و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 30 سال گارانتی را ارائه می دهد. محصولات ما دارای CE ، FDA هستند ، گواهینامه SGS با محصولات تخفیفی. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با دوام و نگهداری آسان داشته باشید ، می توانید عمده فروشی و عمده کنید. محصولات ما نه تنها محصولات ارزان قیمت را ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین محصولات موجود در انبار را داریم که سفارشی و فانتزی هستند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات درجه یک را از ما خریداری می کنید.